خانه محصولات ثبت نام / ورود

سرپنجه دار بی بند مشکی

سرپنجه دار بی بند مشکی

سرپنجه دار بی بند مشکی

سرپنجه دار بی بند مشکی

40
41
42
43
44
مشخصات محصول

کفش مردانه تمام چرم مدل سرپنجه دار بی بند مشکی

کفش مردانه تمام چرم مدل سرپنجه دار که به صورت سفارشی، از رویه چرم گاوی  دوخته شده است. کفش های چرمی با رویه چرم طبیعی از این جهت کفش هایی خاص در صنعت کفش دست دوز به حساب می روند که دوخت چنین کفش هایی نیاز به تجربه و الگوهای برش مناسب دارد به طوری که الگوی برش نامناسب یا دوخت اشتباه باعث می شود تا کفش تهیه شده شکلی نامناسب پیدا کند.

زیره این کفش از جنس بسیار مقاوم لاستیک تولید شده است که در برابر انواع سطح های ناهموار و سنگلاخ عملکرد خوبی دارد و به راحتی خراب و یا فرسوده نمی شود.

در نهایت اگر به دنبال کفشی شیک و زیبا، دارای کیفیت عالی، برای استفاده در محل کار، اداری و یا در مکان های روزانه هستید، کفش مردانه تمام چرم مدل سرپنجه دار می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. این مدل با رنگهای قهوه ای قابل دوخت است.

آستر داخلی کفش مردانه تمام چرم مدل سرپنجه دار از جنس چرم میشن و کفی آن نیز از جنس چرم میشن است که استفاده از چرم طبیعی برای این قسمت ها باعث می شود رطوبت داخل کفش به دلیل وجود روزنه‌های ریز خود چرم، جذب شده و با تهویه هوای داخل کفش، مانع گرم شدن و تعریق و در نتیجه بوی نامطلوب شود.

این کفش تمام چرم در سه سایز مخصوص 40,41,42,43,44 دوخته مس شود. اندازه پاشنه این کفش 3 سانت به سفارش مشتری بوده که اگر زیادی سر پا بمانید کفش پای شما را ناراحت نکند و خون رسانی بدن در حالت عادی بماند. جنس سر پاشنه این کفش تمام چرم رابر بوده که یکی از بهترین نوع های چرم در کفش سازی است.

این کفش در صورت عدم موجودی در انبار در عرض 20 روز کاری برای شما ارسال می شود.

چرم پاسارگاد معتبر ترین فروشگاه فروش محصولات چرمی در ایران.


مشخصات عمومی
کد کالا :
مدل دوخت :
جنس رویه :
جنس زیره :
جنس کفی و آستری :
رنگبندی :
بندی / بدون بند :
سایز سفارشی :
اندازه پاشنه :
جنس پاشنه :
مدت زمان دوخت
-->
logo-samandehi