خانه محصولات ثبت نام / ورود

بوت مدل آمستردام

آمستردام

بوت مدل آمستردام

آمستردام

44
43
42
41
40
مشخصات محصول

بوت تمام چرم مدل آمستردام

بوت مردانه آمستردام یک کفش زمستانی بوده و به همین دلیل چرم رویه این کفش که از نوع چرم گاوی است به صورت مخصوص و جداگانه از سایر چرم ها دباغی شده و از چرم خام به چرم بوت تبدیل شده است.

بوت ها چون کفش فصل زمستان هستند در تولید آنها باید دقت کرد، چرم پاسارگاد از دباغی این بوت ها تا اضافه کردن مواد بر روی چرم همه این عملیات را جداگانه با سایر کفش های تابستانی یا راحتی می کند چون نوع دباغی این کفش ها برای محافظت بیشتر از نفوذ آب متفاوت است. بعد از دباغی دومین عملیات مهمی که اگر درست انجام نشود کیفیت و طول عمر کفش کاهش میابد اضافه کردن رنگ و دیگر مواد ها بر روی چرم خام است.

در بوت ها و چکمه های مردانه یا زنانه باید مقدار و نوع این مواد ها با سایر مواد ها که برای کفش های معمولی استفاده می شود متفاوت باشد زیرا این مواد ها لایی بر روی کفش ایجاد میکند و این عمر باعث افزایش مقاومت کفش در برابر سرما و نفوذ آب می شود.

بوت مردانه تمام چرم آمستردام از چرم گاوی تولید شده، زیره این بوت از چزم گاومیش بوده که بسیار مقاوم است و همچنین جنس استری این کفش از چرم میشن بوده که بسیار نرم و راحت است.

این بوت های مردانه به صورت سفارشی برای مشتری تولید می شود به همیم دلیل برخی از جزئیات این کفش به دلخواه مشتری قابل تغییر است ، مثل اندازه پاشنه کفش که از 3 سانت تا 5 سانت تولید می شود. سایز بندی این کفش از سایز 39 تا سایز 45 در سه رنگ زرشکی، مشکی، قهوه ای تولید می شود.

تعداد محدودی از این کفش تولید شده است از سایت چرم پاسارگاد اقدام به خرید کنید در صورت اتمام موجو در عرض 20 روز کاری بوت شما تولید شده و به شما ارسال می شود. قیمت این محصول فوق العاده 1600000 تومان بوده که نسبت به کیفیت این محصول بسیار مناسب است.

قالب فوق العاده راحت و ظریف. دارای ضمانت نامه شش ماهه چرم پاسارگاد و گارانتی تعویض 7 روزه


مشخصات عمومی
کد کالا
جنس رویه
جنس زیره
جنس آستری
ارتفاع پاشنه
رنگ بندی
مدت زمان دوخت
سفارشی
سایز بندی
-->
logo-samandehi