خانه محصولات ثبت نام / ورود

کفش پوست مار دو ریز دوخت

پوست مار دو ریز دوخت

کفش پوست مار دو ریز دوخت

پوست مار دو ریز دوخت

45
44
43
42
41
40
39
مشخصات محصول

کفش پوست مار دو ریز دوخت

کفش پوست مار دو ریز دوخت یکی از بهترین مترویال های کفش است که در می توانید خریداری نمایید.

چرم پاسارگاد، چرم 100% اصل مار پیتون را از خارج از کشور وارد کرده و کفش و کمربند اصل چرم مارپیتون را تولید می کند. رویه این کفش از پوست مار پیتون طبیعی است، زیره کفش از چرم گاومیش است و کل کفش دست دوز بوده و با بهترین کیفیت ممکن دوخته شده است. قالب این کفش ها ایتالیایی است و هنگام استفاده از آن احساس راحتی به شما دست می دهد و می توانید کل روز از آن ها استفاده کنید.

جنس سر پاشنه کفش رابر بوده و با بهترین چرم های موجود تولید شده است. اگر دنبال خرید کفشی خاص هستید که در پای هر کسی نبینید کفش پوست مار اصل پیتون یک انتخاب بسیار عالی است، چون هم ظاهری بسیار زیبا و جذاب دارد و هم جنس و کیفیت کفش فوق العاده است.

رنگبندی این کفش در دو رنگ اورجینال مار پیتون عسلی و مشکی خاکی دوخته می شود. سایز بندی کفش 39,40,41,42,43,44,45,46,47,48 است و با همه نوع پا ها سازگاری دارد. اندازه پاسته 3.5 سانت بوده و هنگام استفاده از این کفش ها به هیچ عنوان احساس خسته گی نخواهد کرد.

این کفش کاملا دست دوز بوده و با سفارش مشتری در عرض 28 روز کاری دوخته و ارسال می شود.

دارای ضمانت پنج ساله چرم پاسارگاد و تضمین کیفیت محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کفش های تمام چرم مردانه و زنانه از سایت چرم پاسارگاد دیدن نمایید.


-->
logo-samandehi