دانلود اپلیکیشن اندروید
منوی کاربر

کفش تمام چرم دستدوز حصیری تابستانی

حصیری تابستانی

کفش تمام چرم دستدوز حصیری تابستانی

حصیری تابستانی

45
44
43
42
41
40
39
مشخصات محصول
جنس رویه : رویه چرم ناپا گاوی
جنس زیره : چرم گاومیش
جنس کفی و آستری : چرم میشن
بندی / بدون بند : ✔︎
مدل دوخت : تمام چرم دست دوز
سایز سفارشی : 40,41,42,43,44
جنس پاشنه : سر پاشنه رابر
رنگبندی : عسلی، مشکی، قهوه ای

کفش مردانه تمام چرم مدل حصیری تابستانی

کفش مردانه تمام چرم مدل حصیری تابستانی که به صورت سفارشی، از رویه چرم ناپا گاوی  دوخته شده است. کفش های چرمی با رویه چرم طبیعی از این جهت کفش هایی خاص در صنعت کفش دست دوز به حساب می روند که دوخت چنین کفش هایی نیاز به تجربه و الگوهای برش مناسب دارد به طوری که الگوی برش نامناسب یا دوخت اشتباه باعث می شود تا کفش تهیه شده شکلی نامناسب پیدا کند.

به دلیل مدل بسیار خاص این کفش و طرح موجود روی چرم دوخت این نوع کفش ها بسیار سخت و تخصصی بوده و نیازمند الگوی مخصوص طرح خود می باشد تا کفش بی عیب و نقص دوخته شود.

زیره این کفش از چرم درجه یک چرم گاومیش که بشیار مقاوم و مناسب زیره کفش است ساخته شده. زیره چرم طبیعی علاوه بر اینکه باعث ایجاد حس راحت و خوشایند در حین استفاده از کفش چرمی بر روی سطوحی مانند فرش، موکت یا پارکت می شود از جمله زیره‌هایی است که کمترین حرارت را از سطح زمین به داخل کفش انتقال می دهد و به همین دلیل می توان گفت زیره های طبیعی گاومیش بهترین نوع زیره برای کفش در محیط های گرم است.

در نهایت اگر به دنبال کفشی شیک و زیبا، دارای کیفیت عالی، برای استفاده در مجالس و مهمانی ها یا جلسات رسمی و اداری هستید، کفش مردانه تمام چرم مدل حصیری تابستانی می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. این مدل با رنگهای عسلی، مشکی، قهوه ای قابل دوخت است و به راحتی با انواع استایل‌های رسمی و مجلسی قابل استفاده است.

آستر داخلی کفش مردانه تمام چرم مدل حصیری تابستانی از جنس چرم چرم میشن و کفی آن از جنس چرم چرم میشن است که استفاده از چرم طبیعی برای این قسمت ها باعث می شود رطوبت داخل کفش به دلیل وجود روزنه‌های ریز خود چرم، جذب شده و با تهویه هوای داخل کفش، مانع گرم شدن و تعریق و در نتیجه بوی نامطلوب شود.

این کفش تمام چرم در سه سایز مخصوص 40,41,42,43,44 دوخته مس شود. اندازه پاشنه این کفش 2/5 سانت به سفارش مشتری بوده که اگر زیادی سر پا بمانید کفش پای شما را ناراحت نکند و خون رسانی بدن در حالت عادی بماند. جنس سر پاشنه این کفش تمام چرم رابر بوده که یکی از بهترین نوع های چرم در کفش سازی است.

این کفش در صورت عدم موجودی در انبار در عرض 20 روز کاری برای شما ارسال می شود.

چرم پاسارگاد معتبر ترین فروشگاه فروش محصولات چرمی در ایران.

عمومی
کد کالا :
مدل دوخت :
جنس رویه :
جنس زیره :
جنس کفی و آستری :
رنگبندی :
بندی / بدون بند :
سایز سفارشی :
اندازه پاشنه :
جنس پاشنه :
مدت زمان دوخت
برچسب ها
کفش دستدوز کفش چرمی کفش تابستانی کفش تابستانی دستدوز کفش حصیری کفش تبریز چرم تبریز چرم پاسارگاد کفش پاسارگاد