دانلود اپلیکیشن اندروید
منوی کاربر

کفش اتوبانی قالب سیلویا ورنی مسر مشکی

کفش اتوبانی قالب سیلویا ورنی مسر مشکی

45
44
43
42
41
40
39
مشخصات محصول
مدل دوخت : تمام چرم دستدوز
اندازه پاشنه : 3 سانت
رنگبندی : مشکی
جنس کفی و آستری : شبرو گاوی گیاهی
جنس زیره : چرم گاومیش
جنس رویه : چرم ورنی ایتالیایی
جنس پاشنه : لایه های چرم با سرپاشنه رابر

کفش مردانه تمام چرم مدل اتوبانی قالب سیلویا ورنی مسر مشکی

کفش مردانه تمام چرم مدل اتوبانی که به صورت سفارشی دوخته شده است، از رویه چرم ورنی ترک تهیه شده است. کفش های چرمی با رویه چرم طبیعی از این جهت کفش هایی خاص در صنعت کفش دست دوز به حساب می روند که دوخت چنین کفش هایی نیاز به تجربه و الگوهای برش مناسب دارد به طوری که الگوی برش نامناسب یا دوخت اشتباه باعث می شود تا کفش تهیه شده شکلی نامناسب پیدا کند.

به دلیل مدل بسیار خاص این کفش و طرح موجود روی چرم دوخت این نوع کفش ها بسیار سخت و تخصصی بوده و نیازمند الگوی مخصوص طرح خود می باشد تا کفش بی عیب و نقص دوخته شود.

زیره این کفش از چزم درجه یک گاومیش که بشیار مقاوم و مناسب زیره کفش است ساخته شده. زیره چرم طبیعی علاوه بر اینکه باعث ایجاد حس راحت و خوشایند در حین استفاده از کفش چرمی بر روی سطوحی مانند فرش، موکت یا پارکت می شود از جمله زیره‌هایی است که کمترین حرارت را از سطح زمین به داخل کفش انتقال می دهد و به همین دلیل می توان گفت زیره های طبیعی گاومیش بهترین نوع زیره برای کفش در محیط های گرم است.

در نهایت اگر به دنبال کفشی شیک و زیبا، دارای کیفیت عالی، برای استفاده در مجالس و مهمانی ها یا جلسات رسمی و اداری هستید، کفش مردانه تمام چرم مدل اتوبانی می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. این مدل با رنگهای مشکی براق قابل دوخت است و به راحتی با انواع استایل‌های رسمی و مجلسی قابل استفاده است.

آستر داخلی کفش مردانه تمام چرم مدل اتوبانی از جنس چرم میشن و کفی آن از جنس چرم میشن است که استفاده از چرم طبیعی برای این قسمت ها باعث می شود رطوبت داخل کفش به دلیل وجود روزنه‌های ریز خود چرم، جذب شده و با تهویه هوای داخل کفش، مانع گرم شدن و تعریق و در نتیجه بوی نامطلوب شود.

این کفش تمام چرم در سه سایز مخصوص 46 دوخته مس شود. اندازه پاشنه این کفش 3 سانت بوده که اگر زیادی سر پا بمانید کفش پای شما را ناراحت نکند و خون رسانی بدن در حالت عادی بماند. جنس سر پاشنه این کفش تمام چرم رابر بوده که یکی از بهترین نوع های چرم در کفش سازی است.

این کفش به صورت سفارشی برای شما مشتریان عزیز در عرض 15 روز کاری دوخته و ارسال می شود پس هرچه زود تر برای خرید این محصول اقدام نمایید.

چرم پاسارگاد معتبر ترین فروشگاه فروش محصولات چرمی در ایران.

عمومی
مدل دوخت :
جنس رویه :
جنس زیره :
جنس کفی و آستری :
رنگبندی :
اندازه پاشنه :
جنس پاشنه :
برچسب ها
کفش مردانه کفش چرمی کفش تبریز خرید کفش خرید اینترنتی کفش کفش ورنی کفش دستدوز کفش چرم کفش پاسارگاد کفش رسمی کفش شیک کفش خاص