دانلود اپلیکیشن اندروید
منوی کاربر

بوت تمام چرم دستدوز مدل داگلاس

داگلاس

بوت تمام چرم دستدوز مدل داگلاس

داگلاس

45
44
43
42
41
40
39
38
37
مشخصات محصول
سایز سفارشی : 37/38/39/40/41/42/43/44/45
جنس زیره : چرم+ لاستیک
جنس رویه : چرم فنیشی ایتالیایی
جنس زیره چرم +لاستیک
جنس رویه چرم فنیشی ایتالیایی
مدت زمان دوخت 20 روزکاری
جنس کفی و آستری : چرم گاوی
رنگبندی مشکی/عسلی/زرشکی/قرمز/سبز/طوسی

بوت تمام چرم دستدوز مدل داگلاس

بوت مردانه داگلاس یک کفش زمستانی بوده و به همین دلیل چرم رویه این کفش که از نوع چرم گاوی است به صورت مخصوص و جداگانه از سایر چرم ها دباغی شده و از چرم خام به چرم بوت تبدیل شده است.

بوت ها چون کفش فصل زمستان هستند در تولید آنها باید دقت کرد، چرم پاسارگاد از دباغی این بوت ها تا اضافه کردن مواد بر روی چرم همه این عملیات را جداگانه با سایر کفش های تابستانی یا راحتی می کند چون نوع دباغی این کفش ها برای محافظت بیشتر از نفوذ آب متفاوت است. بعد از دباغی دومین عملیات مهمی که اگر درست انجام نشود کیفیت و طول عمر کفش کاهش میابد اضافه کردن رنگ و دیگر مواد ها بر روی چرم خام است.

در بوت ها و چکمه های مردانه یا زنانه باید مقدار و نوع این مواد ها با سایر مواد ها که برای کفش های معمولی استفاده می شود متفاوت باشد زیرا این مواد ها لایی بر روی کفش ایجاد میکند و این عمر باعث افزایش مقاومت کفش در برابر سرما و نفوذ آب می شود.

بوت مردانه تمام چرم دستدوز داگلاس از چرم گاوی تولید شده، زیره این بوت از چزم گاومیش بوده که بسیار مقاوم است و همچنین جنس استری این کفش از چرم میشن بوده که بسیار نرم و راحت است.

این بوت های مردانه به صورت سفارشی برای مشتری تولید می شود به همیم دلیل برخی از جزئیات این کفش به دلخواه مشتری قابل تغییر است ، مثل اندازه پاشنه کفش که از 3 سانت تا 5 سانت تولید می شود. سایز بندی این کفش از سایز 39 تا سایز 45 در سه رنگ زرشکی، مشکی، قهوه ای تولید می شود.

تعداد محدودی از این کفش تولید شده است از سایت چرم پاسارگاد اقدام به خرید کنید در صورت اتمام موجو در عرض 20 روز کاری بوت شما تولید شده و به شما ارسال می شود. قیمت این محصول فوق العاده 1600000 تومان بوده که نسبت به کیفیت این محصول بسیار مناسب است.

مشخصات عمومی
مدل دوخت :
جنس رویه :
جنس زیره :
جنس کفی و آستری :
رنگبندی :
سایز سفارشی :
اندازه پاشنه :
مدت زمان دوخت
مشخصات عمومی
جنس رویه
جنس زیره
رنگبندی
سایز بندی
مدت زمان دوخت
برچسب ها
بوت پوتین چرم چرم تبریز کفش تبریز پوتین خاص بوت خاص چرم پاسارگاد تبریز پوتین دستدوز دستدوز زیره چرم کادو کادوتولد پوتین داگلاس چرم فنیشی دسترنگ خاص